جانباز گرامی جناب آقای احسان اله آقاشاهی

 جناب آقای احسان اله آقاشاهی متولد سی و یکم اردیبهشت ماه 1345می باشند، ایشان برای اولین بار در تاریخ 1361/07/25 در سن 16 سالگی به پادگان آموزشی امام حسین (ع) اعزام و در دوره 29 این پادگان آموزش های لازم جنگی را فرا گرفته و هم زمان با عملیات والفجر مقدماتی به جبهه های غرب کشور اعزام و در محور سقز بانه مشغول دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی گردید.این ماموریت تا تاریخ 1362/3/25 ادامه داشت پس از بازگشت از ماموریت، وی مجدداً در تاریخ 1362/10/05 بصورت داوطلبانه به جبهه های غرب کشور اعزام گردید. ایشان همچنین برای بار سوم در تاریخ 1363/07/18 مجدداً خدمت در کردستان مظلوم را انتخاب کرد، لکن این بار طی درگیری با گروه های معاند و تجزیه طلب از ناحیه پای راست مجروح و به تهران اعزام گردید.مشارالیه در ماه های پایانی سال 1363 بعنوان پاسدار وظیفه به جبهه های جنوب اعزام و همراه با نیروهای لشگر 27 محمد رسول ا... (گردان کمیل) در عملیات بدر شرکت کرد که در این عملیات هم مجدداً از ناحیه دست راست مجروح گردید. نامبرده همچنین با حضور در لشگر ده سید الشهداء در عملیات های کربلای یک (مهران) ، کربلای 2 (حاج عمران ) بیت المقدس 4 و بیت المقدس 6 شرکت کرد که مجدداً در منطقه عملیاتی حلبچه از ناحیه کل بدن دچار ضایعه موج گرفتگی و شیمیایی گردید.

نامبرده هم اکنون جانباز 25% و دانشجوی رشته حقوق عمومی در مقطع دکتری بوده که درحال حاضر بعنوان مدیرکل دبیرخانه و دفاتر استانی دیوان عدالت اداری انجام وظیفه می نماید.

امورایثارگران دیوان عدالت اداری برای ایشان و خانواده محترمشان از خداوند متعال آرزوی سلامتی دارند.

پیام برادر آقاشاهی:

                                 یاران چه غریبانه     *****             رفتند از این خانه

ایثارگران (شهداء ، جانبازان و رزمندگان ) تابلوی زیبا و ماندگاری هستند که برای همیشه تجلی بخش شکوه و اقتدار انقلاب اسلامی در جهان خواهد ماند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

45687

پیوندها